Rozhovor se Zachem Roerigem

3. dubna 2010 v 17:23 | Elena* |  Zach Roerig
 Další rozhovor, tentokrát se Zachem Roerigem, naším roztomilým Mattem, o tom co závidí upírům, jaký typ dívek se mu líbí a co všechno má společného s Mattem.
Překlad samozřejmě v pokračování, v angličtině si ho můžete přečíst opět na Betty Confidential.com.

Zároveň ještě poslední zpráva. Druhé pokračování návratové trilogie "The Return: Shadow Souls" se umístilo na krásném desátém místě na žebříčku světových bestsellerů!
A úplně nakonec, jeden z nejvíce sexy upírů je Damon (Ian Somerhalder) na 4. místě, předčili ho jen Edward Cullen (Robert Pattinson) z  Twilight, Louis (Brad Pitt) z Interview s upírem a Eric (Alexander Skarsgard) z True Blood!
Lidé v Mystic Falls - včetně Mattovy sestry Vicki (Kayla Ewell) - umírají vlevo i  vpravo.  Děsí Matta to, že by mohl být kdykoli zabit?
Děláte si srandu? Vždy, když si přečtu scénář, který říká: "Matt vchází do místnosti následován Damonem (Ian Somerhalder)", mám strach. Když jsem četl scénář poprvé, náš producent řekl; "Milujeme vás všechny, ale jsou to Upíří deníky, ne deníky Stefana ani Eleny ani nikoho jiného, takže to máme ve svých rukou." Všichni jsme věděli a víme, že by mohl odejít kdokoli. Chci říct, no tak, všechno je možné, když kolem sebe máte upíry.
Až se Matt dozví, že Vicki je mrtvá, půjde po Stefanovi (Paul Wesley) a Damonovi (Ian Somerhalder)?
Nejsem si jistý, jakým směrem bude hledat, ale vím, že bude hledat tak dlouho, dokud nezjistí, kdo ji zabil. Nemusí to znamenat, že zabodne upírovi kolík do srdce, ale něco udělá. Jen čekám, co se stane v pokračování série. Začalo to zaměřením na Elenu, Stefana a Damona, ale Bonnie (Katerina Graham) a její čarodějnické způsoby se stanou nepostrdatelnou součástí v seriálu; obyvatelé města se budou tajně snažit o hony na upíry, příjde mnoho nových postav a dost jich zůstane.  Jsem stejný nadšenec jako diváci, chci vidět, jak se to bude rozvíjet.

Elena je se Stefanem. A teď Matt vede nepravděpodobný vztah s Caroline (Candice Accola). Uvidíme ho brzy s jinou dívkou?
Matt tady bude pro Elenu pořád a ona pro něj bude pořád dívka "číslo jedna". Ale zároveň, je mu sedmnáct, je na střední škole, takže skutečností je, že se asi objeví s jinou dívkou. Ale uvidíme, jak to scénaristé napíší.
Jako divák, myslíš si, že by spolu Matt a Elena mohli být?
Myslím, že nakonec by to mohlo být zamotané - eventuálně. Měl bych chtít, aby zůstali spolu? Pravděpodobně ne, protože si myslím, je to vždycky víc vzrušující, když nemáte šťastný pár. Boj je nejzábavnější hrát a pak se dívat.
Víme, že miluješ fotbal, stejně jako Matt. Máte i další podobnosti?
Vždycky jsem se trochu přehnaně staral o mladší sestru a holku, jako je Vicki a Elena.
Nejoblíbenější část na hraní Matta?
Většina postav, které jsem v minulosti hrál, se zdáli jako hodní, pěkní kluci, ale ukázalo se, že je to přetvářka a staly se zlými. Myslím, že projednou bych mohl hrát příjemného chlapíka, kterým Matt je.
Kdyby jsi se chtěl stát upírem, byl by jsi špíš jako "badboy" Damon nebo až otravně romantický Stefan?
Mnohem raději bych byl jako Damon, který se neřídí žádnými pravidly. Byla by to mnohem větší zábava. Vlastně jsem četl část Damonovy role. Od začátku jsem věděl, že Damon se bude monumentální součástí série. Pokud se mě ptáte, Ian má nejlepší roli v show.
Do kterého příběhy by jsi šel nejraději: Twilight, True Blood nebo Interview s upírem Anny Rice?
Řekl bych True Blood. Je to zajímavé, protože se tam toho hodně děje.  Opravdu bych nešel do Twilight, ale mé mladší sestřenice jsou do toho zažrané. A nečetl jse žádný román Anny Rice.
Ve Friday Night Lights (Světla páteční noci) jsi byl kovboj. Co myslíš, že sis z této role odnesl?
Obsazení se vážně skvěle sešlo, všichni jsme si kryli záda. Takže jsem si odnesl asi to kamarádství. Je to zkušenost, na kterou se nezapomíná.
Jaká přídavná jména by jsi použil pro popis sám sebe?
Můžu znít jako příjemný chlapík nebo nafoukaný blbec.
Jaké je tvé životní motto?
Jedno, které bych chtěl používat častěji zní "Udělej to teď, ne později.".  Neměl bych chodit pořád pozdě - jako na tento rozhovor!
Jídlo, které vaříš nejraději?
Vepřové žebírka.  S celým castem jsme si je celé léto dělávali na grilu.
S jakou celebritou by jsi rád sledoval Super Bowl?
S Jackem Nicholsonem. Nevím, jestli má rád fotbal, ale dostal by se do toho.
Kdyby jsi šel do televizní reality show, která by to byla?
To by byl konec mé kariéry!  Řekl bych, že asi Survivor, to by bylo intenzivní, nebo Bear Grylls' by mohlo být super! Můžete se mě zeptat, jestli rád chodím ven?
Co bys hledal, pokud jde o ženy?
Hledám holku, která stojí nohama na zemi, které mohou ocenit dobrý pár bot.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.